Kausikortti 2018 Tammelaan huimaan jäsenetuhintaan – toimi nopeasti!

with Ei kommentteja

Nyt rävähtää Ilveksen jalkapallolta tarjous, jota et voi ohittaa. Mitalihumun ollessa korkeimmillaan, yhteistyökumppanimme tarjoaa Ilves Ikuisesti ry:n jäsenille Ilves Edustuksen kausikortteja vuodelle 2018 Tammelaan erikoishintaan.

Tilaa kortti pikimmiten – kuitenkin marraskuun 2017 loppuun mennessä – käyttämällä sivun alareunassa olevaa tilauslomaketta. Tilauksen tehtyäsi, maksa kortti 7 päivän kuluessa yhdistyksemme tilille FI29 5732 0920 1287 29. Laita maksun viestikenttään viesti “KAUSIKORTTI“. Tilatut kortit toimitetaan mahdollisuuksien mukaan jo ennen joulua mutta viimeistään alkuvuodesta 2018.

Mikäli et ole vielä jäsenemme vielä, niin liittymällä yhdistykseemme ja maksamalla jäsenmaksun pääset halutessasi osalliseksi myös tästä mahtavasta jäsenedusta.

Huomioithan, että tarjous on vain Ilves Ikuisesti ry:n jäsenille ja vain yksi kausikortti jäsentä kohden.

Kiitämme Ilveksen jalkapalloa tästä hienosta tarjouksesta yhdistyksemme jäsenille!

 

Kausikortin tilaus tästä

Jaa tämä