Ilves Ikuisesti ry tiedottaa

Vuoden 2018 sähköisten jäsenkorttien toimitus loppuu Marraskuun alkuun ja vuoden 2019 kortteja aletaan toimittamaan uusille jäsenille Joulukuun alussa 2018 sekä jo oleville jäsenille seuraavan vuoden jäsenmaksu-suorituksen kirjauduttua 2019 vuodelta tilillemme. Jäsenmaksun eräpäivä on 15.02.2019, mutta maksuja vois suorittaa jo heti alkuvuodesta. Jäsenmaksuista lähetämme alkuvuodesta myös maksutositteet sähköpostitse. Jos kyselyyn Facebookissa ei ole vastaillut eikä erikseen pyydä muovista korttia lähetämme aina tulevaisuudessa vain sähköisen. Lisäksi muovinen tulee maksulliseksi vuonna 2020 ja sen hinnaksi on kaavailtu 2,50€

Puheenjohtajan kirjeitä eikä muuta sähköpostia tulevaisuudessa lähetetä lukuunottamnatta jäsenmaksutrositteita sekä yhdistyksen vuosikokouskutsuja. Kaiken muun tiedon jaamme kotisivuillamme sekä Facebook yhdistyksen omalla sivulla. Mikäli tietokonetta ei ole ollenkaan teemme niiden henkilöiden kanssa poikkeuksen ja lähetämme postitse mutta siitä pitää erikseen mainita.

Ystävällisin terveisin,
Ilves Ikuisesti ry hallitus

Jaa tämä
© Ilves Ikuisesti ry