Riitta Siren – Ilves Ikuisesti ry:n vuoden jäsen 2020

Ilves Ikuisesti ry valitsee vuosittain Ilves Ikuisesti vuoden jäsenen tai jäsenperheen.

Tällä kertaa julkaisu piti olla 13.12.2020 pikkujouluristeilyllämme. Risteily peruttiin koronasta johtuen niin julkaisen nyt vuoden 2020 jäsenemme. Itse diplomin, jäsenlautasen sekä pienen muistamisen annamme 9-10.1.2021 Kuopion matkalla.

Perustelut ovat seuraavat: Riitta on 2020 vuoden ahkerasti tukenut yhdistystämme useilla käsitöillä. Hän on edelleen tukenut yhdistystämme usealla yhdistyksen oman tuotteen ostolla. Hän on ollut lähes kaikissa talkoissa vaikka siellä on tullut käteen tikkejä sekä selkä mennyt. Hän on osoittanut huolehtivaisuutta jäsenistämme tukemalla heitä matkoilla ja itse ollut kaikissa tapahtumissa sekä matkoissamme mukana. Vuoden 2020 Ilves Ikuisesti ry jäsen on Riitta Siren!

Oikein paljon onnea Riitta!

Marko Isomustajärvi

Ilves Ikuisesti ry:n perustaja ja hallituksen puheenjohtaja

Jaa tämä
© Ilves Ikuisesti ry