Nyt myynnissä: upeat Ilves Ikuisesti takit

Joulun odotuksen kunniaksi Ilves Ikuisesti ry tarjoaa jäsenilleen tyylikkäitä ja laadukkaita talvitakkeja brodeeratulla Ilveksen logolla ja “Ilves Ikuisesti” tekstillä. Osta nyt hieno ja haluttu lahja pukinkonttiin tai pue takki suoraan päällesi. Pukeutumalla takkiin osoitat tukevasi ainoaa ja oikeaa, keltavihreetä Tamperetta!

 

Takkimalli 1 

 

Takkimalli 2

 

 

Takkien toimitus joko yhdistyksen toimistolta, sovittaessa Hakametsästä ennen peliä tai kauempaa tehtäville tilauksille postitettuna (postituskulut 10 €/takki lisätään hintaan). Toimitusaika tilauksesta on 2-3 viikkoa. Maksu tilauksen yhteydessä yhdistyksen tilille FI29 5732 0920 1287 29. Viestiksi maksuun ”Talvitakit”.

 

Tee tilaus tällä lomakkeella

  • lisää tilaamasi määrät, mallit ja koot Lisätiedot -kenttään.

 

Jaa tämä
© Ilves Ikuisesti ry