Kutsu yhdistyksen vuosikokoukseen

KOKOUSKUTSU

Ilves Ikuisesti ry:n sääntömääräinen vuosikokous pidetään tiistaina 14.4.2020 klo 18.00

hotelli Tornin Paja Kongressin tiloissa os.  Ratapihankatu 43 33100 Tampere

Kokouksessa käsitellään sääntöjen määräämät asiat, jotka ovat mainittuna liitteenä olevassa esityslistassa.

Tilaisuudessa on kahvitarjoilu ja sen vuoksi jokaisen kokoukseen tulevan on ilmoitettava tulostaan sähköpostitse  ilvesikuisesti@gmail.com  31.3.2020 mennessä. Ilmoittautuminen onnistuu myös alla olevalla lomakkeella.

Uuden hallituksen järjestäytymiskokous välittömästi vuosikokouksen päätyttyä.

HUOMIO! Sääntöjen mukaan jäsenten tulee ilmoittaa osallistumisestaan yhdistyksen kokoukseen viimeistään 31.3. 2020 mennessä voidakseen käyttää äänioikeuttaan kokouksessa. Ilmoittautuminen suoritetaan lähettämällä viesti sähköpostilla osoitteeseen ilvesikuisesti@gmail.com ja otsikolla Vuosikokoukseen osallistuminen. Samalla henkilö voi myös ilmoittaa halukkuutensa yhdistyksen hallitukseen.

Vuosikokouksen esityslistan löydät täältä

 

Ilmoittauminen vuosikokoukseen

Jaa tämä
© Ilves Ikuisesti ry